Twoje IP: 54.159.113.43
Forum o wszystkim i o niczym
Strona Glówna   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj
Regulamin Forum Konkursy Wazne ogloszenia Galeria Partnerzy Sponsorzy

Poprzedni temat «» Następny temat
Niskoprocentowy kredyt, ktoś coś?
Autor Wiadomość
chomi82 

Wysłany: 2015-07-25, 22:30   Niskoprocentowy kredyt, ktoś coś?

Niebawem otwieram korporację oraz szukam kogoś, kto da mi nisko oprocentowany kredyt dla firm . Spełniam wszelkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie mam ochoty spłacać wysokich odsetek oraz sporych cen przygotowania.

volkoff 

Wysłany: 2015-07-25, 22:31   

Pod wycieraczkami swojego samochodu znalazłem ulotkę, reklamującą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Sądzicie że to dobra oferta, z której warto skorzystać? Sądzę, że nie znajdę równie dobrej propozycji na rynku.

Ziemowit 

Wysłany: 2015-07-25, 22:31   

Przeglądam globalną sieć od paru godzin oraz nie mogę znaleźć żadnego kredytu dla nowoczesnych korporacji, która nie posiada niezwykle restrykcyjnych wymogów. Może potraficie mi pomóc, abym otrzymał kredyt na min. 10 000 złotych na 2 lata?

123dzerry321 

Wysłany: 2015-07-25, 22:34   

Odebrałem ostatnio połączenie od przedstawiciela jakiejś korporacji, proponującej mi pożyczki dla nowych firm. Skąd oni mieli informację, że kilka dni temu założyłem swoją działalność? Oferta kredytu wydała mi się warta uwagi, niemniej jednak podejrzane jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

han_solo 

Jakie papiery musi mieć posiadacz korporacji, aby bank dał mu kredyt? W ostatnim czasie w nasze ręce trafił artykuł, w którym ze starannością opisano kredyt dla korporacji bez zaświadczeń zus oraz us. Wydaje mi się to intrygującą propozycją, niemniej jednak czy de facto najlepszą oraz tak kolorową, jak w tym artykule.

han_solo 

Jakie papiery musi mieć posiadacz korporacji, aby bank dał mu kredyt? W ostatnim czasie w nasze ręce trafił artykuł, w którym ze starannością opisano kredyt dla korporacji bez zaświadczeń zus oraz us. Wydaje mi się to intrygującą propozycją, niemniej jednak czy de facto najlepszą oraz tak kolorową, jak w tym artykule.

han_solo 

Odpowiedz do tematu